Sıkça Sorulanlar

Neden Reis Döner?
Sağlığımızı ve çocuklarımızın gelişimini olumsuz etkileyecek hiç bir ürün ve katkı maddesi kullanmıyoruz. Amacımız; gerçek tavuk dönerimizin eşsiz lezzet ve kalitesini, değerli misafirlerimizle en uygun fiyat ve kusursuz hizmet anlayışımızla buluşturabilmektir.
Reis Döner Kimdir?
Reis döner 2016 yılında Mehmet MERCAN tarafından kurulmuş 62 Şubesi 570 çalışanı 2500 metre² üretim tesisi ile döner sektöründe faaliyet göstermektedir.
Yatırımın Geri Dönüş Süresi Nedir?
İşletme lokasyonu ve giderlerinin değişkenliklerini de baz alarak yatırımın geri dönüş aralığı ortalama 12 - 18 ay arasında değişebilmektedir.
Tedarik ve Sevk Teslimat Süreci Nasıl İşliyor?
Ürünlerimiz, Reis Döner şubelerine Reis Döner'in kendi -18 derece soğutucu araçları ile haftada bir gün kapılarına kadar Reis Döner personeli tarafından teslim edilmektedir.
Helal Kesim Sertifikalarınız Var mı?
Reis Döner markamız tüm helal kesim sertifikalarının yanı sıra kalite ve hijyen sertifikalarına da sahiptir. Web sayfamızdan bu sertifikalara kolayca ulaşabilirsiniz.
Markanızın Hedefleri Nelerdir?
Halkımızın göstermiş olduğu yoğun ilgi sebebiyle hedeflerimiz her geçen gün daha da artarak devam etmektedir. Öncelikli hedeflerimizi sizlere şu şekilde sıralayabiliriz;

- Ülke sınırları içerisinde tüm şehirlerimizdeki halkımızla bu eşsiz lezzeti paylaşmak,
- Gıda güvenliği kurallarına uyarak, güvenilir bir şekilde temiz ve hijyenik ortamlarda sizlere hizmet vermeye devam etmek,
- En iyi kaliteyi en uygun fiyata sizlere sunmak,
- Kalıcı olmak,
- %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.
Şube İçin Fiziksel Özellikler Nelerdir?
Reis Döner şubeleri giriş katı ve düz ayak girişi olmalıdır.Bulunacak mağazada baca sorunu olmamalıdır. Giriş katı minimum en az 40 m2 olmalıdır. Ön cephe genişliği; minimum 4-5 m olmalıdır. İş yerinin giriş katında olma zorunluluğu dışında, kiralanan lokasyonda gerçekleşen inşaatın uygunluğu ilgili markaların standartları doğrultusunda kontrol edilir.
Cirodan Pay Alıyor musunuz?
Reis Döner markası cirodan pay almamaktadır.
Franchise Noktalarınızı Denetliyor musunuz?
Operasyon uzmanı ekiplerimiz tarafından tüm şubelerimiz belirli periyotlarla detaylı denetime tabi tutulur.
İsim Hakkı Bedeli Alıyor musunuz?
İsim hakkı bedeli alınmaktadır, güncel fiyatlar için franchise sorumlumuzla iletişime geçebilirsiniz.
Reis Döner Sermayesi Yerli Sermaye mi?
Evet Reis Döner sermayesi %100 yerli sermayedir.
Kaç Adet Şubeniz Var?
Kuruluşumuzdan bugüne kadar lezzet ve kalite anlayışımızdaki istikrar sayesinde, Türkiye genelinde 62 şube ile hizmet veren büyük marka olduk.
Instagram