Reis Döner 56. Şubesini Tirebolu´da Açtı

Rize Derepazarı Belediye Başkanı Selim Metin ve yoğun katılımcı eşliğinde açılış yapıldı.

Açılışta Gresun belediye Başkan’ının Gönderdiği Mehteran takımı Eşliğinde açılış gerçekleşti.
Halkın büyük ilgisini çekti.
Reis Döner Açılışta 150 kilo döner ve Ayran´ı ücretsiz olarak ikram etti.
Reis Döner büyümeye devam ediyor.

Pandemiden sonra daralan piyasalara inat yatırımcısını koruyarak düşük maliyetlerle kazanım odaklı ve müşteri memnuniyetini sağlayarak büyümesini sürdüren Reis Döner 56. Şubesini Giresun Tirebolu ilçesinde halkımızın hizmetine sundu.

Reis Döner Yönetim Kurulu Başkanı Rizeli İş Adamı Mehmet Mercan şunları ifade etti.
"2016 yılında Reis Döner Markasını kurarak Döner sektörüne hizmet vermeye başladık,
Deneyimli kadro, Nitelikli personel anlayışıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak yatırımcımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağladık ve Döner sektöründe tercih edilen bir marka olduk. Reis Döner İstanbul merkezli bir marka olup önceliğini ve bilinirliğini İstanbul’da gerçekleştirmiş 2.500 m2 üretim tesisi 550 deneyimli kadrosuyla tercih üzerine Giresun Trebolu ilçesine 56. Şubesini açmanın sevincini yaşamaktayız"

Rizeli İş İnsanı Mehmet Mercan

Dönerin sadece bir yemek olmadığını tüm dünyada Ülkemizi temsil eden Anadolu mutfağımızın Global temsilcisi olma özelliğini taşıyan Bayrak bir ürünümüzdür.
Ayrıca Ülkemizden geleneksel ürün adı başlığıyla tescil almış ve tüm Dünyaya koruma altına alınmış Türk yemek kültürümüzü temsil eden Avrupaya giden ilk ve tek ürünümüzdür.
Dünya fast-food yemekleri arasında tek başına %60 pazar payına sahip Nadide bir ürünümüzdür.
Reis Döner Uluslararası Döner Federasyonu´nun (udofed) Kurucusu ve daimi üyesidir dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Reis Döner Fikirtepe´de Açılıyor
    Reis Döner lezzetlerini Kadıköy´e ulaştırmak isteyen ekiplerimiz tüm çalılşmalarını tamamldı, 19 Eylül 2023´de Reis Döner Fikirtepe´de Açılıyor.
  • Reis Döner Bayi Toplantısının İkincisi Yapıldı
    Reis Döner Bayi Toplantısının İkincisi genel merkezimizde yapıldı. Pandemi önlemleri kapsamında belirli kişi sayıları ve belirli aralıklarla yapılan toplantımız bugün yapıldı.
  • 4.Pide Turizm Festivaline Katılım Sağladık
    4.Pide Turizm Festivaline Reis Döner ve Udofed olarak katılım sağladık. Organizasyon da emeği geçen başta belediye başkanı Selim METİN beye, Başkan Yardımcısı Hakkı ERDOĞAN beye teşekkür ederiz.
Instagram