Reis Döner 49. Şubesini Açıyor

Pandemi sürecinden itibaren zor günler geçiren döner sektörünün genel durumuna rağmen şube sayısını artıran; Yıllarını iş dünyasına, ülkesine, ailesine adamış, ekonominin döngülerinde, farklı alanlarda güzel işlere imza atmış, ülkemiz değerleri açısından kıymet´e haiz, önemli bir şahsiyet olan Uluslararası Döner Federasyonu (UDOFED) Başkanı ve REİS DÖNER´in sahibi Mehmet Mercan yeni şubesini Sancaktepe’de açacak.
 
Program 17 Ağustos salı günü saat 13.00’de başlayacak. Davetlilerin ve halkın iştirakiyle gerçekleşecek açılışa eski Rize Milletvekili ve Belediye Başkanı Şevki Yılmaz, İlçe Kaymakamı ve İstanbul halkı katılacak.
 
Adres: Eyüp Sultan Mah. Hoca Nasrettin Cad. No: 4/D Sancaktepe.İstanbul
Tarih:17/08/2021
Saat: 13:00

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • 2020 Altın Kalite Ödülünün Sahibi Reis Döner Oldu
    Döner sektörünün yükselen değeri Reis Döner?e Altın Kalite ödülü verildi. 27 Kasım günü Green Park Pendik Otelinde düzenlenen organizasyonda 2020 yılı Altın Kalite Ödülü için etkinlik düzenlendi.
  • Reis Döner Şube Sayısını Arttırıyor
    Pandemi sürecinde birçok sektörde duraklama ya da yavaşlama olurken Reis Döner, pandemi döneminde şube sayısını arttırdığını duyurdu.
  • Reis Döner Gösterilen İlgiye Teşekkür Etti
    Körfez Güney Mahallesi Tuğrul Caddesi Numara 5?te hizmete başlayan ve ilk günden bu yana büyük ilgi gören Reis Döner işletmecisi Yunus Zilif, kahvaltı günlerinin başlamasıyla hizmetlerinin daha çok konuşulacağını söyledi.
Instagram