Altın Marka Ödülümüzü Aldık

Reis Döner olarak Yılın En iyi Döner Markası Seçildik ve Ödülümüzü Görkemli Tören İle Teslim Aldık.

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi çerçevesinde II. Türkiye Altın Marka Ödülleri dün gece gerçekleşti. Türkiye’nin global ve yerel markalarını bir araya getiren dev organizasyon, 200 marka temsilcisini ağırlamakla birlikte 700 davetliye ev sahipliği yaptı.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’de gerçekleşen törenin sunuculuğunu, ünlü mankenler Özlem Yıldız ve Şenol İpek’in yaptı.

Türk markalarının adını, dünyaya en iyi şekilde duyurmayı hedefleyen Türkiye Altın Marka Ödülleri Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş: “Bu ödül töreninin amacı; ülkemizin önemli markalarının, Türkiye ve dünyadaki bilinirliğini artırmak ve hak ettiği yere ulaşmasını sağlamaktır. Kendi markalarımıza sahip çıkarak tüm dünyaya gücümüzü göstermek istiyoruz. Bu nedenle bu tür etkinliklerin, halkımızın markalarına sahip çıkması adına fırsat olacağını özellikle belirtmek isterim.” İfadelerini dile getirdi. Türkiye’nin, dünya ekonomisinde ilk 10 ülke arasında yer aldığını ve Türk markalarının artık dünyanın her yerinde görüldüğünü belirten Delibaş görkemli gecede, tüm Türkiye’nin tek vücut olarak markalarına sahip çıkması ve yerli markaların gücünü bilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Firmamız ise bu muhteşem gecede Yılın Döner Markası seçilmiştir.
 


Reis

Reis

Reis

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

  • Türk dönerine AB´den müjdeli haber!
    Avrupa Komisyonu, Türkiye?den ilk kez geleneksel bir ürünü, Türk dönerini tescil etti. Tescil kararı Avrupa Birliği?nin 24 Nisan 2024 tarihli Resmi Gazetesi´nde yayınlandı.
  • Reis Döner Şubeleri Covid Konulu Bayii Toplantısında Buluşuyor
    Ataşehir´de kahvaltılı bayii toplantısında şubelerimiz ile buluşuyoruz. Alınacak önlemler hakkında bilgilendirme ve diğer detayların verileceği toplantımıza tüm şubelerimizin katılımını talep etmekteyiz.
  • Reis Döner 59. Şubesini Çatalca´da Açtı
    Reis Döner ailesine yeni katılan Çatalca Şubesi büyük bir coşku ile açıldı. 59. Şubesini İstanbul ili Çatalca ilçesinde açan markamıza ait bilgiler Şubeler sayfasında yer almaktadır.
Instagram