Altın Marka Ödülümüzü Aldık

Reis Döner olarak Yılın En iyi Döner Markası Seçildik ve Ödülümüzü Görkemli Tören İle Teslim Aldık.

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi çerçevesinde II. Türkiye Altın Marka Ödülleri dün gece gerçekleşti. Türkiye’nin global ve yerel markalarını bir araya getiren dev organizasyon, 200 marka temsilcisini ağırlamakla birlikte 700 davetliye ev sahipliği yaptı.

Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’de gerçekleşen törenin sunuculuğunu, ünlü mankenler Özlem Yıldız ve Şenol İpek’in yaptı.

Türk markalarının adını, dünyaya en iyi şekilde duyurmayı hedefleyen Türkiye Altın Marka Ödülleri Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş: “Bu ödül töreninin amacı; ülkemizin önemli markalarının, Türkiye ve dünyadaki bilinirliğini artırmak ve hak ettiği yere ulaşmasını sağlamaktır. Kendi markalarımıza sahip çıkarak tüm dünyaya gücümüzü göstermek istiyoruz. Bu nedenle bu tür etkinliklerin, halkımızın markalarına sahip çıkması adına fırsat olacağını özellikle belirtmek isterim.” İfadelerini dile getirdi. Türkiye’nin, dünya ekonomisinde ilk 10 ülke arasında yer aldığını ve Türk markalarının artık dünyanın her yerinde görüldüğünü belirten Delibaş görkemli gecede, tüm Türkiye’nin tek vücut olarak markalarına sahip çıkması ve yerli markaların gücünü bilmesi gerektiğinin altını çizdi.

Firmamız ise bu muhteşem gecede Yılın Döner Markası seçilmiştir.
 


Reis

Reis

Reis

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Instagram